in English   

Pateicamies par atbalstu 2016. gadā!

11.1.2017

Milzīgs paldies visiem ziedotājiem, kuri 2016. gadā atbalstīja Dieva Vārda popularizāciju Latvijā, kā arī Bībeles un citu grāmatu bezmaksas izplati gan maziem, gan lieliem!

Ernsts Gliks (1652-1705), pirmais Bībeles tulkotājs par Bībeli teica:

“Izstum sauli no pasaules un tev cits nekas neatliks, kā vēsa tumsība un akls bezdibenis.”

Jūsu atbalsts Bībeles izplatei palīdz gaismai iespīdēt Latvijā un kļūt par gaišāku vietu, kur mums visiem dzīvot!

 

Par saziedotajiem līdzekļiem esam varējuši:

- Dāvināt 410 Bībeles latviešu un krievu valodā cietuma Alfas kursu vajadzībām Ieslodzījumu vietu pārvaldei.

- Dāvināt 390 Bībeles latviešu un krievu valodā, kā arī 80 grāmatas Pateicības priekā un Pie rāmiem ūdeņiem Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcai. Šo grāmatu dāvinājumu palīdzēja sarūpēt Norvēģijas Bībeles biedrība.

- Dāvināt Tukuma un Kandavas novadu dažādu konfesiju draudzēm ar misijas kalpošanu 406 dažādas bērnu Bībeles, Jaunās Derības un Bībeles. Grāmatas aizceļojušas pie trūcīgiem bērniem un ģimenēm šajos novados.

- Izdot Reformācijas 500. jubilejai veltītu krāsainu brošūru par Bībeli un Reformāciju “Uz Viņa vārdu es ceru!”. Tā bez maksas tiks dāvināta draudzēm evaņģelizācijas vajadzībām.

- Dāvināt dažādas bērnu Bībeles, Jaunās Derības un Bībeles Liepājas un Liepājas novada dažādu konfesiju draudzēm ar dažādām misijas kalpošanām. Pie draudzēm jau aizceļojušas 737 grāmatas. Projekts turpināsies vēl 2017. gadā.

- Dāvināt 115 Bībeles, Jaunās Derības un citas grāmatas draudzēm, kuras organizēja Bībeles dienas pasākumu un ziedoja grāmatu iegādei un dāvināšanai dažādos draudzes pasākumos.

- Strazdes bērnu namam (Talsu novads) mazo bērnu tualešu remontam pārskaitīti 1158,- EUR. Ar Strazdes bērnu namu sadarbojamies un finansiāli atbalstam dažādas bērnu vajadzības kopš 2012. gada.

- Dāvināt 96 grāmatas dažādu konfesiju draudzēm, kas atbalstījušas akciju "Mana Adventa dāvana".

 

Pavisam kopā dažādu projektu ietvaros bez maksas dāvinātas 2234 grāmatas. 

Pagājušajā gadā esam saņēmuši 2356 ziedojumus no 1681 ziedotāja. Tādēļ 2356 reizes sakām

LIELU UN SIRSNĪGU PALDIES!

Jūsu ziedojums un atbalsts ir ļoti svarīgs – tas iedvesmo mūs un palīdz iedvesmot citus, dāvinot viņiem Dieva Vārdu. Paldies visiem, kuri kopā ar ziedojumu uz ziedojumu kvīts rakstījuši un sūtījuši mums sirsnīgus vārdus un novēlējumus mūsu darbā! Tāpat paldies tiem ziedotājiem, kuru adreses mums nav, un kuriem arī nevaram nosūtīt pateicību! Pateicamies arī par jūsu lūgšanām, lai Bībeles vēsts Latvijā ne tikai tiktu sadzirdēta, bet arī lietota ikviena cilvēka dzīvē!

 

Ceram uz jūsu atbalstu arī 2017. gadā!