in English   

Bībeles diena Ķekavā

22.3.2017

18. martā kopā ar Ķekavas Vasarsvētku draudzi un Doles-Ķekavas evaņģēliski luterisko draudzi Doles tautas namā svinējām Bībeles dienu. Šoreiz - ekumēnisma zīmē. Jo tieši Bībele ir tā, kas spēj mūs vienot mūsu dažādībā. Var tikai pievienoties Ķekavas Vasarsvētku draudzes mācītāja Kristapa Cēbura teiktajam, kurš visus aicināja lasīt Bībeli kopā, jo kopīgajā Bībeles lasīšanas pieredzē, kad “ēdam šo maizi kopā, iegūstam arī labāku cits cita sapratni. Tas palīdz praktizēt ticību un dzīvot.” Bībele iedvesmo!

Dievkalpojuma laikā tika vākti ziedojumi Bībeļu un audiogrāmatu dāvināšanai Ķekavas sociālajam centram.

Kristaps Cēburs, Ķekavas Vasarsvētku draudzes mācītājs: “Bībele ir kā uzklāts galds, pie kura ir aicināti visi. Un mēs esam bagāta tauta, jo mums ir pat divi Bībeles tulkojumi. Ne katra tauta ir tik priviliģēta. Taču, lai saprastu, kas ir Bībele, vajadzīga visa dzīve.”

Arnis Eltermanis, Doles-Ķekavas evaņģēliski luteriskā draudzes mācītājs: “Padomju laikā, kad Bībele bija retums un vispār kaut kas nesaprotams, cilvēki mēdza teikt, - ja tu izlasīsi visu Bībeli, tu sajuksi prātā. Tad var teikt, ka es arī esmu sajucis prātā. Un es aicinu arī visus lasīt Bībeli un “sajukt prātā”.”

Dievkalpojuma laikā tika vākti ziedojumi Bībeļu un audiogrāmatu dāvināšanai Ķekavas sociālajam centram.

Paldies Raivitai par Jāņa Ivanova klaviermūziku “Sapņotājs”! Nemaz tik bieži negadās dievkalpojuma laikā ko tādu dzirdēt!

Izlozējam balvas - kā parasti divi laimīgie ziedotāji saņem grāmatas.

Laimīgie balvu ieguvēji Terēze Alpe un Ruslans Čābūts.