in English   

Jaunas grāmatas - rudens 2017

7.11.2017

Latvijas Bībeles biedrība šoruden laidusi klajā trīs jaunus Bībeļu izdevumus, kā arī Jaunās Derības un Psalmu izdevumu lielākiem burtiem.

Jaunie Bībeļu izdevumi trīs dažādos klasiskos ievākojumos papildina mūsu 1965. gada revidētā Bībeles teksta izdevumu piedāvājumu. Divi no jaunajiem izdevumiem (olīvzaļā un melnā) ir ar cietajiem vākiem, sarkanbrūnā - ar mīkstajiem vākiem. Atdalīto pantu teksta salikums. Draudzīgas cenas. Izmērs 13,5 cm x 19,00 cm. Kastē 24 gab.

Savukārt Jaunās Derības un Psalmu izdevums tapis par mūsu ziedotāju saziedotajiem līdzekļiem un daļa no tirāžas (apmēram 200 eks.) tiek dāvināta slimnīcām Latvijas novados - Liepājā, Valmierā, Tukumā, Ventspilī, Madonā, Mazsalacā, Dobelē, Daugavpilī u. c. Jaunums - Jēzus teiktais iezīmēts sarkaniem burtiem, lappušu malas atstātas lielākas – piezīmēm. Jaunās Derības izdevumi lielākiem burtiem vienmēr ir Bībeles biedrības uzmanības lokā, jo tieši vecākā gadagājuma cilvēki ir lielākie Svēto Rakstu lasītāji. Tāpat lielāki burti padara šo tekstu pieejamu vājredzīgiem cilvēkiem. 

Liels paldies šī izdevuma tapšanā par dāsno ziedojumu (1536,61 EUR) ārpus Latvijas evaņģēliski luteriskajai baznīcai ārpus Latvijas!

Laipni lūgti mūsu biroja grāmatu veikalā vai pasūtiet internetā (sales@bibelesbiedriba.lv)! Adrese: Tomsona 2-16 (ieeja no Nītaures ielas), 9.00-16.00, tālr. 67412141.

http://www.bibelesbiedriba.lv/gramatu_katalogs/index.php

CENA 15,- EUR
VAIRUMTIRDZNIECĪBAS CENA 13,- EUR

CENA 12,- EUR
VAIRUMTIRDZNIECĪBAS CENA 10,- EUR

CENA 14,- EUR
VAIRUMTIRDZNIECĪBAS CENA 12,- EUR

CENA 10,- EUR
VAIRUMTIRDZNIECĪBAS CENA 8,- EUR
Pakā 4 gab.

Jaunums - Jēzus teiktais iezīmēts sarkaniem burtiem, lappušu malas atstātas lielākas – piezīmēm.