in English   

Dieva Vārds Latvijas novadiem - ciemos pie Zantes audžuģimenēm

18.1.2019

Jau trīs gadus Latvijas Bībeles biedrība aicina ziedot savus ziedotājus, lai dāvinātu Bībeles un bērnu Bībeles Latvijas novadu draudzēm, kuras kalpo saviem līdzcilvēkiem – pilsētu un lauku trūcīgiem cilvēkiem, ģimenēm ar bērniem, jauniešiem. Grāmatas jau nonākušas pie cilvēkiem Kandavas, Tukuma, Talsu, Kuldīgas, Saldus, Ventspils, Liepājas, Aizputes, Jelgavas, Bauskas, Dobeles, Jūrmalas, Limbažu, Cēsu un Valmieras pusē. Grāmatas saņēmušas 92 dažādu konfesiju draudzes. Pavisam izplatīts jau vairāk kā 5000 grāmatas. Milzīgs paldies visiem, kuri ir atbalstījuši un vēl atbalstīs šo lielo projektu!

Ļoti jauka sadarbība šī projekta ietvaros izveidojās ar Saldus Mārtiņa Lutera evaņģēliski luterisko draudzi un tās diakoni Initu Hartmani. Saldus M. Lutera evaņģēliski luteriskā draudze nu jau piecus gadus gan garīgi, gan praktiski atbalsta 18 audžuģimenes, kas dzīvo nelielā Kandavas pagastā – Zantē. Tikko kā Zantē beidzies Alfa kurss, ko draudze organizēja tieši šim ģimenēm. 5. janvārī diakones Initas Hartmanes aicināti braucām dāvināt šim audžuģimenēm Bībeles un bērnu Bībeles. Zantes kultūras namā viesojās Ēriks un Niks no “Luterāņu Stundas”. Niks mācīja bērniem dejot kristīgo hip-hopu, bet Ēriks novadīja nodarbību mammām.

Liels paldies Initai Hartmanei par uzaicinājumu ciemos, jauko pasākumu un rūpēm par saviem līdzcilvēkiem!

Grupas foto pēc pasākuma

Bībeles biedrības vadītājs Valdis Tēraudkalns kopā ar draudzes loceklēm dāvina grāmatas bērniem.

Saldus M. Lutera evaņģeliski luteriskās draudzes diakone Inita Hartmane: “Mums kā draudzei noteikti jāiet ārā – pasaulē. Kā citādi lai cilvēki uzzina par Dievu un par evaņģēliju?”

Rūdis (9 gadi). Rūda ģimenē ir 5 brāļi un māsas.