in English   

Latvijas Bībeles biedrība viesojas Jelgavas septītās dienas adventistu draudzē

30.1.2019

19. janvārī Latvijas Bībeles biedrības darbinieki viesojās Jelgavas septītās dienas adventistu draudzē, lai pastāstītu, ko Bībeles biedrība dara, atbildētu uz draudžu locekļu jautājumiem par jauno tulkojumu un pašlaik notiekošo teksta revīziju. Draudzei bija arī iespēja ziedot un par šiem ziedojumiem saņemt grāmatas savam kalpošanas darbam pansionātā “Zemgale” un Alfa kursam, kas sāksies pavasarī. Kā teica mācītājs Ainis Kaspars: “Draudzes cilvēki ļoti novērtē iespēju saņemt grāmatas. Dāvinām Bībeli arī trūcīgām ģimenēm. Protams, kas notiek tālāk, mēs nezinām. Bet Dieva ceļi ir neizdibināmi.” Liels paldies mācītājam Ainim Kasparam par uzaicinājumu! Paldies draudzei par aktīvo diskusiju un ieinteresētību Bībeles teksta niansēs! Paldies par tēju un maizītēm!

Latvijas Bībeles biedrība pagājušajā gadā viesojusies Sāpju Dievmātes Romas katoļu draudzē, Bauskas septītās dienas adventistu draudzē un Sv. Pestītāja anglikāņu draudzē. Aicinām arī citas draudzes organizēt Bībeles dienas pasākumu kopā ar Bībeles biedrību! E-pasts: lbb@apollo.lv

Bībeles biedrības vadītājs Valdis Tēraudkalns – par Bībeles biedrību darbu mūžam mainīgajā pasaulē.

Ņikita Andrejevs, jaunā tulkojuma revīzijas Jaunās Derības redaktors teica svētrunu par lūgšanu – lūgšana kā ceļa meklēšana pie sevis un Dieva, lūgšana kā pārmaiņu process. Tomēr galvenais, lai mēs būtu Dieva iemiesojums viens priekš otra, lai mēs varētu atbildēt uz citu cilvēku lūgšanām.

Diskusija par jauno Bībeles tulkojumu. Vai Bībeles tekstā vieta ne pārāk pieklājīgiem vārdiem, vai vajag atgriezties pie vietniekvārdu lielajiem sākuma burtiem, ka apzīmē Dievu un vēl un vēl....

Šie ziedojumi tiks izmantoti, lai dāvinātu Bībeles un citas grāmatas pansionāta “Zemgale” iemītniekiem un Alfa kursa dalībniekiem.