in English   

Noslēdzies 2. Bībeles čempionāts

4.11.2014

1. novembrī Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes evaņģēliski luteriskās baznīcas telpās notika 2. Bībeles čempionāts, ko organizēja Bībeles draugu līga, un kura finansiālais atbalstītājs ir Latvijas Bībeles biedrība. Konkursā piedalījās 6 komandas no Rīgas, Valmieras, Ventspils un Ķekavas. Tās dalībnieki trīs konkursa kārtās meklēja atbildes uz dažādiem jautājumiem par Bībeles tekstu.

Tomēr konkursa mērķis nav savas varēšanas un zināšanu demonstrēšana, bet gan vēlme veicināt Bībeles lasīšanu. Tieši to arī atzina paši pasākuma dalībnieki, sakot, ka konkurss ir kā "burkāns, kas var aizvest pie Bībeles" un ka "šis konkurss apvieno divas jaukas lietas - azartu un Bībeles patiesību, faktu atgādināšanu, kas iepriecina, atveldzē, dziedina."

Visi konkursa dalībnieki kā balvas saņēma Jauno Derību vai Bībeli. Paldies 155 individuāliem ziedotājiem un draudzēm, pateicoties kuru atbalstam varējām atbalstīt gan šo, gan nākamos Bībeles čempionātus!  

Pasākumā uzrunu teica Latvijas Bībeles biedrības ģenerālsekretārs Valdis Tēraudkalns: "Bībele ir Dieva stāsts cilvēkiem. Tajā esam ietverti mēs visi."

Meklējot pareizo atbildi.

1. vietas ieguvējas - apvienotā komanda no dažādām Rīgas luterāņu draudzēm "Gudrās avis" (no kreisās): Ilva Mārdega, Daina Siliņa un Agrita Otomere. Viņas visas atzina, ka izkaidrojums labajām Bībeles zināšanām ir ļoti vienkāršs - bieža un regulāra Bībeles lasīšana un studēšana.

Pasākuma dalībnieki čempionāta noslēgumā.