in English   

Grāmatu dāvinājums Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai, 03.12.15.

7.12.2015

3. decembrī ar grāmatu dāvinājumu Latvijas Bībeles biedrība noslēdza labdarības akciju “Palīdzi dzīvot!”. Pateicoties šīs akcijas atbalstītājiem Bērnu slimnīcas kapelānei Intai Moricai, Vecāku mājai, Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai, Saulaino dienu bibliotēkai, kā arī garīgās aprūpes kapelānei Gitai Ozolai no Stradiņu slimnīcas Dzemdību nodaļas dāvinājam 307 dažādas bērnu Bībeles un citas grāmatas. Liels, liels paldies visiem ziedotājiem!

Sadarbība ar slimnīcu kapelāniem jau daudzus gadus ir Bībeles biedrības uzmanības lokā, jo bieži tieši slimnīca ir tā vieta, kur cilvēks sastopas ar kādu citu – ar garīgās pasaules pieredzi. Lūk, ko par to saka Vecāku mājas kapelāns Linards Rozentāls: “Pastāv saistība starp pieredzi slimnīcā un starp to pieredzi, ko piedzīvo daudzi Bībeles stāstu varoņi, jo tās visas ir zināmas robežsituācijas. Tieši, ejot pāri šīm robežām sevī, cilvēki saskaras ar pavisam citu – garīgās pasaules pieredzi.”

No 2006. līdz 2015. gadam Bībeles biedrība Bērnu slimnīcai dāvinājusi 1579 dažādas bērnu grāmatas. Linards Rozentāls: “Paldies visiem ziedotājiem! Visas līdz šim Bībeles biedrības dāvinātās grāmatas Bērnu slimnīcai jau atradušas ceļu pie bērniem. Un arī šīs šeit ilgi neaizkavēsies.”

Vecāku mājas kapelāns Linards Rozentāls (no kreisās) un Bībeles biedrības ģenerālsekretārs Valdis Tēraudkalns.

Vienā mašīnā visām grāmatu kastēm pat nepietika vietas.