in English   

Pateicamies par atbalstu 2015. gadā!

13.1.2016

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, pateicoties kuru atbalstam 2015. gadā Bībele daudziem kļuvusi par dzīvu Dieva Vārdu!

 

Par saziedotajiem līdzekļiem esam varējuši:

- Izdot Bībeli pusaudžiem ar krāsainu ieliktni un bez maksas dāvināt to Latvijas Kristīgo skolotāju asociācijai, kas tālāk tās izplatīs Latvijas skolās. Latvijas Kristīgo skolotāju asociācijai dāvinātas 320 Bībeles.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcai dāvināt 328 Bībeles latviešu un krievu valodā.

- Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai dāvināt 307 bērnu Bībeles un citas bērnu grāmatas.

- Dāvināt bērnu Bībeles dažādiem bērnu sociālās aprūpes centriem un kalpošanām, kas darbojas pie dažādu konfesiju baznīcām. Pie bērniem jau aizceļojušas 868 bērnu Bībeles latviešu un krievu valodā. Projekts turpināsies vēl 2016. gadā.

- Uzsākt foto un video konkursa bērniem un jauniešiem “Filmē un fotogrāfē Bībeli!” organizēšanu. Konkurss norisināsies no 01.02.16. līdz 15.04.16.

- Kopā ar citām Bībeles biedrībām finansiāli atbalstīt bērnu Bībeles izdošanu un dāvināšanu Ukrainas bēgļu bērniem. Ukrainas Bībeles biedrībai pārskaitīti 1158,- EUR. Ukrainas Bībeles biedrība 2015. gadā izdevusi un bez maksas izplatījusi 20 000 bērnu Bībeļu.

- Dāvināt 70 grāmatas dažādu konfesiju draudzēm, kas atbalstījušas akciju "Mana Adventa dāvana".

 

Paldies ikvienam ziedotājam vienalga, cik liels vai mazs ir jūsu ziedojums! Jūsu ziedojums un atbalsts mums ir ļoti vērtīgs. Ļoti priecājamies, ka daudzi ziedotāji atbalsta mūs gadu no gada, un daži no viņiem dara jau 20 gadu garumā!!

Paldies draudzēm, firmām un individuāliem ziedotājiem!

Īpašs paldies tiem, kuri ziedo katru mēnesi!

Liels paldies mūsu ziedotājai Vilmai Zorgenfreijai (90 gadi) no sociālās mājas “Rūķīši” (Saldus nov.) par cītīgo vilnas zeķīšu adīšanu un dāvināšanu Strazdes bērnu nama bērniem! 

Paldies visiem, kuri kopā ar ziedojumu uz ziedojumu kvīts rakstījuši un sūtījuši mums sirsnīgus novēlējumus mūsu darbā!

Paldies visiem anonīmajiem ziedotājiem, kuri zvanījuši uz ziedojumu tālruni vai atstājuši savu ziedojumu mūsu biroja ziedojumu kastītē un kuriem nevaram nosūtīt pateicību!

Tāpat paldies tiem ziedotājiem, kuri ziedojuši bankā, kuru adreses arī mums nav, un kuriem arī nevaram nosūtīt pateicību!

Pateicamies arī par jūsu lūgšanām, lai Bībeles nestā vēsts Latvijā tiktu sadzirdēta!

 

Ceram uz jūsu atbalstu arī 2016. gadā!

 

"Zāle nokalst, ziedi novīst,

bet mūsu Dieva Vārds paliek mūžam!"

(Jesaja 40:8)