in English   

Noslēgusies akcija “Mana Adventa dāvana” 2015

3.2.2016

1. februārī noslēgusies Bībeles biedrības gada lielākā labdarības akcija “Mana Adventa dāvana”. Akcijas laikā saziedoti 11 582,- EUR. Tajā piedalījušies 1291 ziedotājs.

Kā parasti 10 % no akcijas ienākumiem tiek pārskaitīti kādai bērnu iestādei – šogad Strazdes bērnu namam (Talsu novads), kam jau pārskaitīti 1158,- EUR. Ar Strazdes bērnu namu sadarbojamies vairākus gadus, un ir patīkami redzēt pozitīvās pārmaiņas, kas notikušas šo gadu laikā un pie kurām palīdzīgu roku pielikuši mūsu ziedotāji. Strazdes bērnu nams atrodas klusā, nomaļā meža ielokā. Tajā dzīvo 18-20 bērnu, un tur valda mājīga, ģimeniska atmosfēra. Kopīgi esam viņiem palīdzējuši iegādāties datorus, izremontēt medmāsas kabinetu, ierīkot jaunu rotaļlaukumu, ko izmanto arī vietējo iedzīvotāju bērni. Šogad Strazdes bērnu nams naudu izlietos, lai izremontētu mazo bērnu tualetes telpas, kas bija katastrofālā stāvoklī.

Pārējie akcijas “Mana Adventa dāvana” tiks līdzekļi izlietoti, lai dāvinātu bērnu Bībeles organizācijām, kas rūpējas par bērniem dažādu kalpošanu ietvaros vairāku konfesiju paspārnē. Šobrīd jau uzdāvinātas 1228 bērnu Bībeles un citas bērnu grāmatas. Kopumā pie bērniem aizceļos 1413 grāmatas.

Liels paldies visiem atsaucīgajiem ziedotājiem!

Organizācijas, kurām tiek dāvināta bērnu Bībele un citas grāmatas:

Skangaļu muižas Bērnu atbalsta un sociālās aprūpes centrs,

Pestīšanas Armijas sociālais centrs Rīgā,

dienas centrs bērniem "Patvērums", Bērnu māja Sarkaņos,

palīdzības centrs "Mārtiņmāja" Liepājā, Grašu bērnu ciemats,

atbalsta centri ģimenēm un bērniem "Roku rokā", "Paaudzes", "Sirdsgaisma",

misijas kalpošana apkārtnes nekristīgo ģimeņu bērniem "Karavāna", biedrība “Cerību iela”,

palīdzības centrs ģimenēm un bērniem krīzes situācijā “Cerību Centrs",

“ADRA Latvijā”.

 

“Ir tik brīnišķīgi vērot bērnus, tad, kad viņi dara lietas, kas viņiem šķiet aizraujošas un interesantas. Saņemot dāvanā Bībeles, bērnu prieks bija patiešām neviltotas. Gribam teikt PALDIES, ka esat izvēlējušies ziedot savus līdzekļus, lai radītu šo prieku. Pirmkārt viņi var apbrīnojot krāšņās ilustrācijas. Otrkārt, bērni pavada laiku kopā ar vecākiem, klausoties kā viņi lasa šo stāstus. Un šis laiks bērna dzīvē ir zelta vērts. Paldies par jūsu dāsnumu un vēlam Dieva svētības pār jūsu dzīvi un izjust Dieva mīlestību jūsu ikdienas gaitās.” Ilona Rasa Trūpa, Pestīšanas Armijas jauniešu darba vadītāja

“Liels paldies visiem, kuri sarūpēja Grašu ciemata bērniem Bībeles un skaistās krāsainās grāmatas!” Sandra Stade, Grašu bērnu ciemata vadītāja

“Bērni vienmēr ir priecīgi par jebkuru dāvanu. Taču ir dāvanas, kurām ir pievienotā vērtība - grāmatas, kuras iesēj bērnu sirdīs sēklu, kura var uzdīgt par skaistu, lielu koku, kura zaros un augļos vēlāk daudzi atrod paēnu, atspirdzinājumu, mājvietu! Paldies ziedotājiem, kuri noteikti saņems atpakaļ desmitkārtīgi no mūsu visu Tēva Debesīs, jo Viņš to ir apsolījis Savā Vārdā - Dvēsele, kas bagātīgi svētī citus, taps stiprināta, un, kas bagātīgi veldzē citus, arī pats kļūs veldzēts (Sal. Pam. 11:26)!” Konstantīns Rezņikovs, ADRA Latvija direktors

Mazā Daniela Bauskas Pestīšanas Armijas pasākuma laikā. Danielai ļoti patīk lasīt grāmatas.

KARAVĀNA ir evaņģelizācijas kalpošana Mateja baptistu draudzes apkārtnes bērniem. Ziemassvētku pasākumu laikā šie bērni saņēma mūsu ziedotāju sarūpētās grāmatas. 

ADRA Latvija dāvina bērnu Bībeles Novadnieku pagasta (Saldus novads) ģimeņu bērniem un .... ģimenēmTukumā ar trūcīgās ģimenes statusu.

..ģimenēmTukumā ar trūcīgās ģimenes statusu.