Kā iegādāties

LBB realizācijas daļā

 

Visas katalogā redzamās preces var iegādāties pie mums birojā.

Tomsona iela 2-16
Rīga, LV-1013

IEEJA NO NĪTAURES IELAS

Darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00
Tālr. 67412141

sales@bibelesbiedriba.lv

 

 

Pasūtīt pa pastu

Lapas kreisajā malā izvēlieties interesējošo kataloga sadaļu! Uzklikšķinot uz grāmatas nosaukuma vai attēla, var atvērt lapu ar sīkāku aprakstu. Aplūkot lielāku grāmatas attēlu var, ja uzklikšķina uz grāmatas attēla sīkākā apraksta lapā.
 
Ja vēlieties iegādāties izvēlēto grāmatu, spiediet uz pogas “Pievienot grozam”! Lai grozam pievienotu vēl citas grāmatas, atgriezieties grāmatu katalogā! Izvēlēto grāmatu grozu var aplūkot nospiežot uz saites lapas augšējā labajā stūrī - “Izvēlētās grāmatas”. Grāmatu groza saturu var labot, izmainot katras grāmatas skaitu vai izdzēšot atsevišķas rindas. Pēc izmaiņu veikšanas nospiediet pogu “Papildināt”!
 
Ja vajadzīgās grāmatas ir izvēlētas, lai veiktu pasūtījumu,  spiediet pogu “Tālāk”! Ievadiet prasīto informāciju (lauks “iestāde/organizācija” nav obligāts)! Jūsu personiskā informācija netiks nodota citām organizācijām!
 
Kad vajadzīgā informācija ir ievadīta, spiediet pogu “Pasūtīt”!
 
Pēc pasūtījuma veikšanas ar jums sazināsies Latvijas Bībeles biedrības darbinieks un jums tiks nosūtīts rēķins.


Maksāšanas veidi
- ar pārskaitījumu LBB bankas kontā;
- ar PayPal starpniecību - drošu un ātru elektronisko norēķinu sistēmu. Tā ļauj ikvienam, kuram ir e-pasta adrese, veikt maksājumus, izmantojot kredītkarti vai savu bankas kontu. Lai veiktu apmaksu caur PayPal sistēmu, nepieciešams reģistrēties PayPal. Skat. www.paypal.com


Sūtījuma piegāde tiek veikta ar Latvijas Pasta, Pasta Stacijas, Kurjerpasta vai Omnivas starpniecību. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no grāmatu daudzuma, piegādes vietas un piegādātāja. 1 grāmatas piegāde vidēji maksā sākot no 4.00 EUR, vairāku grāmatu piegāde atkarībā no svara maksā: 3-4 grāmatas - 6.00-8.00 EUR , 5-6 grāmatas - 9.00 un vairāk EUR.