Pasūtīt pa pastu

 

Pasūtīt pa pastu

Lapas kreisajā malā izvēlieties interesējošo kataloga sadaļu! Uzklikšķinot uz grāmatas nosaukuma vai attēla, var atvērt lapu ar sīkāku aprakstu. Aplūkot lielāku grāmatas attēlu var, ja uzklikšķina uz grāmatas attēla sīkākā apraksta lapā.

Ja vēlieties iegādāties izvēlēto grāmatu, spiediet uz pogas “Pievienot grozam”! Lai grozam pievienotu vēl citas grāmatas, atgriezieties grāmatu katalogā! Izvēlēto grāmatu grozu var aplūkot nospiežot uz saites lapas augšējā labajā stūrī - “Izvēlētās grāmatas”. Grāmatu groza saturu var labot, izmainot katras grāmatas skaitu vai izdzēšot atsevišķas rindas. Pēc izmaiņu veikšanas nospiediet pogu “Papildināt”!

Ja vajadzīgās grāmatas ir izvēlētas, lai veiktu pasūtījumu,  spiediet pogu “Tālāk”! Ievadiet prasīto informāciju (lauks “iestāde/organizācija” nav obligāts)! Jūsu personiskā informācija netiks nodota citām organizācijām!

Kad vajadzīgā informācija ir ievadīta, spiediet pogu “Pasūtīt”!

Pēc pasūtījuma veikšanas ar jums sazināsies Latvijas Bībeles biedrības darbinieks un jums tiks nosūtīts rēķins.

Sūtījuma piegāde tiek veikta ar Latvijas Pasta starpniecību. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no grāmatu daudzuma un piegādes vietas. 1 grāmatas piegāde vidēji maksā 4,00 EUR, vairāku grāmatu piegāde atkarībā no svara maksā: 3-4 grāmatas - 5-6 EUR, 5-6 grāmatas - 7-8 EUR.