in English   

Grāmatas – bērniem ar īpašām vajadzībām

16.7.2019

Šogad mūsu ikgadējā labdarības akcija “Palīdzi dzīvot!” veltīta bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm, kuru smagajā ikdienā patiesi vajadzīga palīdzība – jo īpaši vecākiem. Vairākas kristīgās organizācijas šīm ģimenēm rīko vasaras nometnes. Tieši šo vasaras nometņu dalībniekiem vēlējāmies dāvināt Dieva Vārdu. Sirsnīgs paldies 99 ziedotājiem, kuri jau saziedojuši 1952,50 EUR. 

Īpašu paldies sakām Jānim Lūsim, Vladimiram Zvribulim, Dzintrai Jānbergai un Dainim Briedim!

Esam varējuši uzdāvināt 293 dažādas bērnu grāmatas, Bībeles un grāmatu ar iedvesmojošiem Bībeles citātiem “Pie rāmiem ūdeņiem” vairāku vasaras nometņu dalībniekiem. Tās ir nometnes - “Cerību Planēta” Pelčos, ko Latvijas Baptistu draudžu savienības Sieviešu kalpošana organizē jau kopš 2008. gada, draudzes “Pilsēta” trīs nometnes Apšuciemā un biedrības “Velku Biedrība” vasaras nometne Amatas novada Spārē. Grāmatas tiks dāvinātas bērniem, vecākiem un “sargeņģeļiem” - nometnes kalpotājiem.

Uģis Pallo, draudzes “Pilsēta” mācītājs: “To iedvesmo darīt mīlestība. Tas ir veids, kā mēs mācāmies atvērt savas rokas. Dievs man ir devis laiku, un es to varu izmantot vai nu, lai ceļotu, atpūstos kopā ar ģimeni, vai arī es to varu ziedot cilvēkiem. Ir cilvēki, kuri pēc nometnes atrod ceļu pie Dieva, bet tas prasa lielu piepūli un pacietību. Paldies ziedotājiem! Dievs katram ziedotājam apsolījis bagātīgas svētības!”

Joprojām gaidām jūsu ziedojumus, jo “Velku Biedrība” organizē vecāku atbalsta grupas 14 Latvijas pilsētās. Vecākiem, kuri apmeklē šīs nodarbības, arī vēlamies dāvināt Bībeles un citas grāmatas. Būsim ļoti pateicīgi par ikvienu ziedojumu!

 

Ivo, Apšuciema nometnē

Latvijas Bībeles biedrības ģenerālsekretārs pasniedz bērniem grāmatas Apšuciema nometnē.

Draudzes "Pilsēta" mācītājs Uģis Pallo ar dāvinātajām grāmatām.

Agate (no kreisās) un Paula ar grāmatām gadskārtējai vasaras nometnei “Cerību Planēta", ko organizē Latvijas Baptistu draudžu savienības Sieviešu kalpošana.

Ivars Velks no "Velku Biedrības" ar grāmatām vasaeas nometnei Amatas novada Spārē.