in English   

Jauni Bībeles izdevumi

12.9.2019

Septembrī Latvijas Bībeles biedrība laidusi klajā četrus jaunus Bībeles izdevumus jaunajā tulkojumā. Vispirms tā ir Bībele ar deiterokanoniskajām grāmatām. Šobrīd  tā pieejama ar rāvējslēdzi, mīkstos vākos un arī nedaudz mazākā formātā, kas padara to daudz ērtāk lietojamu nekā iepriekšējais izdevums cietajā iesējumā. Pieejami divi izdevumi – gaiši zilā un tumši zilā krāsā. Cena 30 EUR. Kastē 12 gab.

Jau divus gadus sadarbojamies ar organizāciju “Eastern European Mission”, un šoruden sadarbībā ar to esam no jauna tiražējuši Bībeles izdevumu jaunajā tulkojumā vidējā formātā - melnā krāsā, mīksto vāku iesējumā. Daļa no šo Bībeļu tirāžas bez maksas tiks nodotas dažādām draudžu kalpošanām Latvijas novados un skolu bibliotēkām. Liels paldies misijai! Izdevuma cena 16 EUR. Kastē 24 gab.

Tāpat esam laiduši klajā vēl vienu – greznāku Bībeles izdevumu jaunajā tulkojumā vidējā formātā – mīkstos vākos, brūnā krāsā. ar indeksiem. Cena 20 EUR. Kastē 24 gab.

Visi laipni gaidīti mūsu biroja grāmatu galdā Tomsona ielā 2-16, ieeja no Nītaures ielas, darba dienās 9.00-16.00! Iepriekš piezvanot var vienoties arī par iespēju grāmatas iegādāties pēc biroja darba laika. Zvaniet – tālr 67412141! 

Tāpat grāmatas var pasūtīt eletroniski : http://shop.bibelesbiedriba.lv/

Bībele jaunajā tulkojumā ar deiterokanoniskajām grāmatām. Cena 30 EUR. 

Bībele jaunā tulkojumā, mīkstie vāki, indeksi. Cena 20 EUR.

Bībele jaunā tulkojumā, mīkstie vāki. Cena 16 EUR.