in English   

Pirmais Latvijas Bībeles čempionāts 5. aprīlī

23.4.2014

5. aprīlī notika pirmais Latvijas Bībeles čempionāts, ko organizēja Bībeles Draugu līga un ar grāmatu dāvinājumu atbalstīja Latvijas Bībeles biedrība. Tajā piedalījās 8 komandas, kas atbildēja uz 55 izaicinošiem individuāliem jautājumiem, no sagrieztiem fragmentiem lika kopā 7 Rakstu vietas un azartiski meklēja 12 Rakstu vietu turpinājumus. Ceram, ka Bībeles čempionāts turpmāk kļūs par lielisku tradīciju, kas Bībelei palīdzēs nonākt sabiedrības uzmanības centrā. Sekojiet informācijai Bībeles Draugu līgas facebook lapā (https://www.facebook.com/bibelescempionats) un piesakieties nākamajam čempionātam!

Čempionāts notika Rīgas Vecās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskās draudzes Lutera zālē.

Čempionāta dalībniekus sveic ilggadējs Latvijas Bībeles biedrības Valdes loceklis un ilggadējs Rīgas Vecās Ģetrūdes ev. lut. draudzes loceklis Pēteris Cielavs.

Pirmais Bībeles čempionāts noslēdzies. 1. vieta - komandai "Vecumnieki" no Vecumnieku ev.lut. draudzes, 2. vieta - komndai "Biķeri" no Rīgas Biķeru ev. lut. draudzes, 3. vieta - komandai "Ze Vārds" no Rīgas Vecās Ģertrūdes ev. lut. draudzes.