in English   

Bībeles, Jaunās Derības un bērnu Bībeles ukraiņu valodā

19.5.2022

Apvienotās Bībeles biedrības, sākoties karam Ukrainā, ļoti strauji reaģējušas uz situāciju, kad miljoniem cilvēku spiesti pamest savas mājas, un Ukraiņu bēgļu vajadzībām iespiedušas Bībeles, Jaunās Derības un bērnu Bībeles ukraiņu valodā. Tās saņēmusi arī Latvijas Bībeles biedrība, Tālāk caur draudzēm, palīdzības organizācijām un privātpersonām, kuras sniedz palīdzību, grāmatas nonāk pie bēgļiem Latvijā.

Šo iespēju uzdāvināt Dieva Vārdu ukraiņu bēgļiem līdz šim izmantojušas apmēram 27 draudzes, Pestīšanas Armija Daugavpilī un Rīgā, kura katru dienu izdala pārtikas pakas un piedāvā apģērbu apmēram 100 bēgļiem Rīgā, biedrība TUVU, kas katru dienu sniedz praktisku palīdzību 30-40 bēgļu ģimenēm Jelgavas novadā. Bībeles pieejamas arī Rīgas Domes centra ukraiņu bēgļiem kapelā, Banku augstskolas viesnīcā, kur izmitināti bēgļi utt.

Aicinām ikvienu, kurš vēlas dāvināt saviem ukraiņu draugiem Bībeli, Jauno Derību vai bērnu Bībeli, sazināties ar mums! E-pasts: projects@bibelesbiedriba, tālr. 67412141, kā arī mūsu sociālajā tīklā facebook. Grāmatas pieejamas bez maksas.


Izsalkums pēc Bībelēm Ukrainā

29.3.2022

Pārsteidzoši, bet kara apstākļos, kad cilvēkiem sāk trūkt pārtika un daudzas citas pirmās nepieciešamības lietas, Ukrainā šobrīd ir milzīgs pieprasījums pēc Bībelēm. Anatolijs Raičņecs, Ukrainas Bībeles biedrības ģenerālsekretārs: “Pēdējās divās nedēļas mēs esam satikuši ārkārtīgi daudz cilvēku, kuriem nekad agrāk nav bijusi Bībele, bet tagad viņi grib, lai lūdzam kopā ar viņiem. Tā ir garīgā atjaunotne!” Bībeles biedrība šobrīd sadarbojas ar daudzām draudzēm, kuras lūdz Bībeles. Viena no tām ir Sv. Trīsvienības draudze Harkivā.

HARKIVA

Situācija Harkivā pirmās divas nedēļas bija ļoti sarežģīta – tuvu humānai katastrofai. Tādēļ ļoti daudzas draudzes rūpējas tikai par cilvēku pamatvajadzībām. Tagad situācija nedaudz uzlabojusies, un cilvēki ir arī pieraduši pie regulārās bonbardēšanas.

Harkivas Sv. Trīsvienības draudze palīdz vietējiem ar pārtiku un pirmās nepieciešamības precēm, neskatoties uz apšaudēm. Draudzes locekļi strādā visu diennakti, lai sašķirotu un sapakotu humāno palīdzību. Draudzē tika izdalītas arī no Bībeles biedrības saņemtās Bībeles.

Oleksandrs, Harkivas Sv. Trīsvienības draudzes mācītājs: “Mēs nebijām gaidījuši tādu interesi, jo šie cilvēki bija atnākuši pie mums pēc pārtikas. Taču visi metās pēc Bībelēm, visi gribēja dabūt Bībeli! Brīvprātīgajiem pat nācās vairākas reizes teikt: “Lūdzu, negrūstieties! Visi dabūs!”. Tas bija īsts izsalkums. Bet visiem Bībeles nepietika. Kāda meitene bija ļoti bēdīga, jo nedabūja Bībeli, un man nācās apsolīt, ka iedošu to viņai nākamajā reizē. Tas ir īsts Dieva brīnums. Mēs to piedzīvojam katru dienu, un esmu pārliecināts, ka tas novedīs pie garīgās atmodas. Cilvēki arī jautā, vai var piereģistrēties, lai apmeklētu dievkalpojumu, un man ir jāstāsta, ka nekāda reģistrācija nav vajadzīga! Daudzi no viņiem dzīvojuši gadiem ilgi tepat netālu, bet nav pat pamanījuši, ka šeit ir baznīca. Tagad, kad viņi ir kara satriekti un saņem no mums palīdzību – ne vienreizēju, bet regulāri, katru dienu, – viņi vēlas uzzināt vairāk un izjūt izsalkumu pēc Dieva. Slavējiet Kungu par šo brīnumu, kam esam liecinieki!”

Iļja, Harkivas Sv. Trīsvienības draudzes vecākais mācītājs: “Es nekad pat nesapņoju redzēt kaut ko tādu - izsalkumu pēc Bībelēm! Tas ir tāpat kā pēc Padomju Savienības sabrukuma.”

ĻVIVA

Kāda vietējā draudze Ļvivā apmeklējusi militāro hospitāli, lai dāvinātu karavīriem Bībeles kamuflāžas krāsā. Lūk, ko stāsta karavīri, kuri ārstējas hospitālī:

Serhijs (46): “Es, protams, biju dzirdējis par Dievu, taču šis karš un tas, kā tiku pasargāts no drošas nāves, tagad ir vedis mani tuvāk Viņam. Esmu sācis lūkoties uz savu dzīvi savādāk, - esmu sācis ticēt Viņam, un ar katru dienu šī ticība pieaug.”

Artjoms (25): “Pēc pieredzētajām kara šausmām, Dievs ir atvēries man un vada mani, lai es ticētu Viņa eksistencei. Esmu pateicīgs Viņam, ka esmu šeit un dzīvs. Esmu pateicīgs par Bībeli. Ceru, ka stāvu sava garīgā ceļa sākumā.”

Dmitro (23): “Kad man bija 19 gadi, man bija draugs, kurš mēdza runāt ar mani par Dievu, Jēzu Kristu un Bībeli. Bet tagad, kad man ir 23, šī kara dēļ, Dievs ir patiesi pieskāries manai sirdij.”

KIJIVA

Ukrainas Bībeles biedrības komanda visā valstī strādā ļoti sarežģītos apstākļos. Tā ir palikusi atvērta visu kara laiku un turpina kalpot cilvēkiem, kā viņi var. Kijevā Bībeles biedrības ģenerālsekretāra Anatolija Raičņeca un viņa brīvprātīgo komandu cilvēki sākuši saukt par “Kijevas eņģeļiem”. Viņi nepaguruši dodas pie cilvēkiem bumbu patvertnēs, slimnīcās, bērnu namos un veco ļaužu pansionātos. A. Raičņecs: “Cilvēki ir nobijušies un depresīvi, un šādai laipnai un līdzjūtīgai rīcībai ir ļoti spēcīga ietekme uz viņu sirdīm.” A. Raičņeca automašīnai nesen trāpīja lode, kamēr viņš izdalīja Bībeles un produktus cilvēkiem.


Serhijs (46)

Artjoms (25)

Dmitro (23)


 

 


Karsta ziņa no Ukrainas Bībeles biedrības kolēģiem

28.2.2022

Visi Ukrainas Bībeles biedrības darbinieki ir drošībā, tāpat arī biroji un Bībeļu noliktavas. (Ukrainā ir četras Bībeles biedrības filiāles - Kijevā, Ļvovā, Hersonā un Harkovā - red. piez.) Daudzi cilvēki no valsts austrumiem, dienvidiem un ziemeļiem dodas uz Rietumukrainu, tāpēc turienes vietējās draudzes palīdz viņiem ar mājvietām, pārtiku un drēbēm. Bībeles biedrības Rietumukrainas filiāle Ļvovā aktīvi izplata Svētos Rakstus. Grāmatu krājumi gan ātri izsīkst.

Anatolijs Raičņets, mūsu Bībeles biedrības ģenerālsekretāra vietnieks, palicis Kijevas birojā un saņēmis īpašu atļauju no armijas brīvi pārvietoties pa pilsētu komandantstundas laikā. Ar nelielu kapelānu un draudžu brīvprātīgo komandu viņš palīdz tiem, kuriem vajadzīga pārtika, zāles un Bībeles, kā arī piegādā vajadzīgās lietas karavīriem. Mums ir arī audioiekārtas ar ierunātiem Bībeles tekstiem.

Aug ukraiņu bēgļu skaits kaimiņvalstīs, un vietējās draudzes aktīvi palīdz. Mums bijušas sarunas ar Bībeles biedrībām šajās valstīs par Rakstu izplati. Mūsu Rietumukrainas filiāle Ļvovā strādā kopā ar mācītājiem uz valsts robežas, lai nosūtītu Bībeles pāri robežai. Tas nav vienkārši, jo pierobežā ir lielas cilvēku masas. Tāpēc domājam par alternatīvām, piemēram, digitālo Bībeles tekstu izplati.


Noslēgusies labdarības akcija “Mana Adventa dāvana”

4.2.2022

Ar naudas pārskaitījumu (600 EUR) VSAC “Kurzeme” filiāles “Veģi” iemītniekiem noslēgusies mūsu gada lielākā labdarības akcija “Mana Adventa dāvana”. Esam sirsnīgi pateicīgi 883 ziedotājiem, kuri par spīti tam, ka ikvienā maciņā robus radījusi inflācija un arvien pieaugošie rēķini saziedoja 18 313,21 EUR. Liels, liels paldies visiem – gan draudzēm, gan individuālajiem ziedotājiem – visiem, visiem!

Šogad akcijas mērķis bija dāvināt bērnu Bībeles un Bībeles bērnu un jauniešu kalpošanām draudzēs. Pavisam kopā uzdāvinājām 890 grāmatas – Bībeles, bērnu grāmatas “Mana personīgā Bībele”, “Arlabunakti, Dievs”, “Dieva Vēsts tev”, “Kristību Bībele bērniem” un “Bībele īsumā”. Tāpat par šiem līdzekļiem varēsim atkārtoti izdot bērnu Bībeli un atkal dāvināt to bērniem un jauniešiem Latvijas laukos un pilsētās. Sirsnīga pateicība par nesavtīgo darbu visiem draudžu kalpotājiem! Ar daudziem no viņiem mūs vieno jau gadiem ilga sadarbība.

“Liels paldies, ka vienmēr mūs atbalstāt un piesaistāt bērnus kristīgajai tēmai ar krāšņām grāmatām un pusaudžiem interesantu skatu.” Sandra Stade, Grašu bērnu ciemata vadītāja

“Bērni bija sajūsmā par Bībelēm. Gabriela saņemdama Bībeli teica:"Tagad man būs pašai sava Bībele." Kristus mīlestībā, Kalnišķu Svētdienas skolas skolotāja Modrīte Stūre

Jau piecus gadus ar nelielu ziedojumu akcijas “Mana Adventa dāvana” ietvaros atbalstam Valsts sociālās aprūpes centru “Veģi”, ko par savām vienīgajām mājām sauc 150 klienti ar garīgās attīstības traucējumiem. Vēlamies kaut nedaudz pievērst uzmanību cilvēkiem, kur atrodas sabiedrības nomalē. Paldies visiem ziedotājiem!

Īpašu paldies sakām: Aigai Laubei, Arvīdam Irmejam, Guntai Šlihtai, Ilmāram Ābelem, Dzintrai Vēberei, Ritai Matisonei, Jānim Lūsim, Tālivaldim Vēsmiņa, Ventspils evaņģēliski luteriskajai draudzei, kristīgajai draudzei “Pilsēta”, Ērgļu septītās dienas adventistu draudzei!

Grāmatas saņēma 13 draudzes un dažādi bērnu kalpošanas nodibinājumi pie draudzēm: Sv. Gregora izglītības centrs, Grašu bērnu ciemats, biedrība “TUVU”, palīdzības centrs "Mārtiņmāja" Liepājā, Talsu ģimeņu un bērnu attīstības centrs “Brīnumiņš”, Pestīšanas Armijas dienas centri bērniem, Kalnišķu ciema Svētdienas skola, Priekules baptistu draudzes jauniešu nometne “Virsotnē”, draudzes “Pilsēta” kalpošana bērniem ar īpašām vajadzībām, "Cerību Centrs" - Metodistu baznīcas palīdzības centrs ģimenēm un bērniem krīzes situācijā, septītās dienas adventistu baznīcas kalpošana jauniešiem “Ceļa meklētāji”, Vasarsvētku draudze “Cerība” u.c.

 

“Kunga padoms pastāv mūžam,

viņa sirds domas uz audžu audzēm.”

Psalms 33:11

Raimonds Sv. Gregora izglītības centrs

Artūrs un Diāna, Pestīšanas Armija

Iveta, palīdzības centrs "Mārtiņmāja"  Liepājā

Sandra, "Grašu" bērnu ciemats

"Grašu" bērnu ciemata bērni

 


Divi jauni Bībeļu izdevumi

31.1.2022

Bībeles biedrība 2022.gada sākumā laidusi klajā divus jaunus Bībeles izdevumus – 1965. gada revidētais teksts, atdalīto pantu teksta salikums. Bībelēm ir, tā saucamais, - vidējais formāts, kas ir viens no pieprasītākajiem un Bībeles lietotāju iemīļotākajiem formātiem. Vienam no izdevumiem - zeltītas lappušu maliņas. Mīksto vāku iesējums. Cena 22 EUR un 20 EUR.

Ienāc mūsu biroja grāmatu veikalā - Tomsona iela 2-16, ieeja no Nītaures ielas, darba dienas - 9.00-16.00. Tālr. 67412141. Vai pasūti internetā:

https://shop.bibelesbiedriba.lv/product/bibele-rt-gaisi-peleka/

https://shop.bibelesbiedriba.lv/product/bibele-rt-peleka-ar-zeltu/

 


Iepazīsti Bībeli gada laikā

16.12.2021

Šie nav tikai skaisti un uzmundrinoši vārdi, bet tas ir ļoti praktisks un konkrēts piedāvājums, jo “Iepazīsti Bībeli gada laikā!” ir grāmata. Tā 365 lappusēs sniedz ieskatu gandrīz visās Bībeles grāmatās. No 66 Bībeles grāmatām ir citētas 64. Grāmatā ir 600 Bībeles teksta fragmenti, komentāri un nelielas pārdomas. Grāmata rakstīta ar mērķi, lai būtu vieglāk lasīt Bībeli. Grāmatas vizuālajā noformējumā izmantoti dažādi Jēzus atveidojumi - gan mākslā, gan uz cietuma sienas.

Grāmata vairāk piemērota jauniešiem. To sarakstījis norvēģu teologs, mācītājs un vairāku grāmatu autors Knuts Tveitereids (dz.1973). Cena 12 EUR

https://shop.bibelesbiedriba.lv/product/iepazisti-bibeli-gada-laika/


“Savā ziņā Bībele ir grāmata, kas pieejama it visiem.

Galvenā vēsts ir tik viegli saprotama, ka to var aptvert ikviens.

Vēsts ir par Jēzu. Tā ir arī par tevi. Tā ir par šo dzīvi un mūžību.”

(K. Tveitereids)


Jauni Bībeļu izdevumi

10.12.2021

Decembra sākumā esam laiduši klajā divus jaunus Bībeļu izdevumus – Bībeli ar 1965. gada revidētais tekstu – melnā krāsā un Bībeli jaunajā tulkojumā – tumši zilā krāsā. Abām Bībelēm ir rāvējslēdži, Bībeles grāmatu indeksi, 1965. g. revidētajam tekstam zeltītas lappušu maliņas, jaunajam tulkojuma – zeltītas. Izmērs abām Bībelēm 20 x 14 x 3 cm. Cena 25 EUR.

Ienāc mūsu biroja grāmatu galdā Tomsona ielā 2-16, ieeja no Nītaures ielas, darba dienas 9.00-16.00, vai pasūti internetā!

https://shop.bibelesbiedriba.lv/product/bibele-jt-zila-ar-ravejsledzeju/

https://shop.bibelesbiedriba.lv/product/bibele-rt-melna-ar-ravejsledzeju/

 


Grāmatu dāvinājums slimnīcām

6.12.2021

Dieva Vārda izplate slimnīcās – gan pacientiem, gan mediķiem regulāri ir bijusi Bībeles biedrības uzmanības lokā. Mums ir ilggadīga laba sadarbība ar visu lielāko klīnisko universitāšu kapelāniem. Līdz ar to ir tikai pašsaprotami, ka šobrīd – pandēmijas situācijā jo īpaši vēlējāmies atbalstīt ārstus, kuri strādā uz spēku izsīkuma robežas, slimniekus, kuri cīnās par savu veselību, gan arī kapelānus, kuri sniedz garīgu palīdzību gan vieniem, gan otriem.

 

Esam bezgala pateicīgi 317 ziedotājiem, kuri dažu mēnešu laikā akcijas “Iesēj cerību!” ietvaros saziedoja 7149 EUR, un mēs jūlija beigās jau varējām dāvināt grāmatas slimnīcām. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas kapelānu dienests un P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Garīgās aprūpes un sociālā darba dienests saņēma 526 Bībeles, Jaunās Derības, grāmatas ar Bībeles citātiem “Pie rāmiem ūdeņiem” un “Pateicības priekā”, kā arī Psalmu krāsojamās grāmatas. Augustā grāmatas dāvināsim arī Vidzemes slimnīcai. Piecājamies, ka slimnīcas arvien vairāk novērtē profesionālu kapelānu darbu un palīdzību. Piemēram, Vidzemes slimnīcā Valmierā nesen atvērta kapela.

 

Inese Lūse, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas kapelāne: “Covid uzliesmojuma laikā bija emocionāli grūti. Līdz izsīkumam. Kā Gars vada, tā mēs dāvinām, dodam - mēs sējam Dieva Vārdu – pacientiem un mediķiem. Un cilvēki ir pateicīgi! Bezgalīga pateicība visiem, kuri ziedo. Bībeles biedrība mums ir ļoti vajadzīga!”

 

Dana Kalniņa-Zaķe, P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Garīgās aprūpes un sociālā darba dienesta kapelāne: “Grāmatas mums ļoti noder! Viss tiek izdalīts. Dāvinām cilvēkiem, kuri atnāk uz pārrunām, izrāda interesi, kas radusies pēc kādiem traģiskiem gadījumiem. Šobrīd vasarā ir kā klusums pirms vētras. Gaidām rudeni. Slimnīca pieņēmusi darbā divus psihologus, lai viņi palīdzētu mediķiem tikt galā ar Covid laika radītajām problēmām.”

 

Kristīne Vanaga, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāru “Latvijas Infektoloģijas centrs” un “Biķernieki” kapelāne: “Liels paldies! Mums ļoti vajadzīgi visādi resursi, kas būtu starpkonfesionāli, piemēroti visiem. Krāsojamās grāmatas mums ļoti noderēs paliatīvajā aprūpe un Covid pacientiem, kuriem īpaši vajadzīgas kustības.”

 

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” kapelānes Inese Lūse (no kreisās) un Rita Otomere.

Kristīne Vanaga, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāru “Latvijas Infektoloģijas centrs” un “Biķernieki” kapelāne.Kristīne Vanaga, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāru “Latvijas Infektoloģijas centrs” un “Biķernieki” kapelāne.

Dana Kalniņa-Zaķe, P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Garīgās aprūpes un sociālā darba dienesta kapelāneDana Kalniņa-Zaķe, P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Garīgās aprūpes un sociālā darba dienesta kapelāne

 


Pirmkristīgo tekstu sēriju papildina “Didahē”

6.12.2021

Latvijas Bībeles biedrība pirmkristīgo tekstu sērijā laidusi klajā “Didahē jeb Divpadsmit apustuļu mācību” - 1. vai 2. gs. tapušu tekstu, kas ir būtisks avots izpratnei par pirmkristietību. Tajā atrodamas ētiskas atziņas, ziņas par kristību un svētā vakarēdiena praksi un citiem primkristiešu dzīves aspektiem. Agrīnajā baznīcā “Didahē” ticis augstu vērtēts un pat lasīts kā pamācība draudzēs. Pēc Svēto Rakstu kanona noformēšanās 4. gadsimtā tas pamazām aizmirsts. 1873. gadā “Didahē” tika atklāts no jauna – tas tika atrasts Konstantinopoles Svētā Kapa klostera bibliotēkā. Līdz pat mūsdienām liturģijā saglabājušas atsevišķas atskaņas no “Didahē” atrodamajām liturģiskajām lūgšanām.

Didahē” latviešu valodā tulkojis luterāņu mācītājs un teologs Edgars Jundzis, kurš šo darbu iztulkojis jau 1969. gadā. Izdevumu papildina Aleksandra Bites ievads un Valda Tēraudkalna pēcvārds.

Bībeles biedrība sirsnīgi pateicas LELBĀL Rītdienas fondam par finansiālu atbalstu šī darba izdošanā!

Cena 4 EUR.

 

“Ir divi ceļi – dzīvības, otrs - nāves ceļš. Starp abiem ceļiem ir liela starpība.” Didahē 1:1


“Uz skolu ar somu” - bērnu Bībele skolas somā

14.10.2021

Šogad pirmo reizi kopā ar mūsu mīļajiem un atsaucīgajiem akcijas “Palīdzi dzīvot!” ziedotājiem sarūpējām bērnu Bībeles akcijai “Skola soma”. Tā ir iespēja mazo skolnieciņu somās blakus dažādiem skolas piederumiem kā krāsainu pārsteigumu ielikt bilžu grāmatu, kas stāsta par Dievu. Lielākajai daļai ģimeņu, kuras saņem šīs skolas somas, grāmata ir luksuss prece, ko tās nevar atļauties. Un kā uzskata Sarmīte Horste, evaņģēliskās vasarsvētku draudzes “Cerība” svētdiena skolas skolotāja - bērnu Bībele “atšķirībā no skolas piederumiem ir patiesi nezūdoša vērtība.” Kā apliecinājums, ka bērnu Bībeles tika uztvertas ne tikai ar sapratni, bet arī ļoti pozitīvām emocijām, skan kādu vecāku teiktie vārdi - "jūs ienesāt cerību mūsu ģimenē". Tā ir cerība ne tikai šai ģimenei, bet arī mums un mūsu ziedotājiem, ka esam paveikuši labu un vajadzīgu darbu.

Akcijas laikā sadarbojāmies ar SOS bērnu ciematu asociāciju un evaņģēlisko vasarsvētku draudzi “Cerība”, kura katru gadu organizē evaņģēlizācijas pasākumu “Uz skolu ar somu” Rīgā, Ropažos un Tukumā.

Evaņģēliskā vasarsvētku draudze “Cerība” 300 bērnu Bībeles dāvināja 8 ģimenēm - kopā 10 bērniem no Ropažu novada (Zaķumuižā, Bajāros, Silakrogā), 9 ģimenēm Rīgā - Vecmīlgrāvī, 5 ģimenēm Olaines novadā, 21 ģimenei Āgenskalnā un citos Rīgas rajonos. Bībeles saņēma 41 bērniņš nedzirdīgo skolā Rīgā. Kopā skolas somas ar bērnu Bībelēm saņēma 100 bērni Rīgā un Rīgas apkārtnē, 100 bērni - Tukumā un Tukuma novadā.

70 grāmatas nonāca pie bērniem divos SOS bērnu ciematos, divos SOS ģimeņu atbalsta centros, piecos SOS ārpusģimenes aprūpes atbalsta centros Rīgā, Bauskā, Valmierā, Gulbenē un Kuldīgā.

Liels paldies visiem 199 ziedotājiem, kuri atbalstīja akciju “Palīdzi dzīvot!”, kopā saziedojot 5850 EUR! Pavisam kopā pie bērniem un viņu ģimenēm nonāca 373 bērnu Bībeles. Paldies organizācijai “Eastern Europe Mission” par bērnu Bībeli!

 

“Patiesi un no visas sirds pateicamies Bībeles biedrībai un ziedotājiem par šo iespēju svētīt bērniņus ar bērnu Bībelītēm, tā ļaujot gan bērniem, gan viņu mīļajiem iepazīt, satvert un ielaist savās sirsniņās vislielāko bagātību pasaulē - vienīgo Cerību, Glābēju Jēzu Kristu. Ģimenes izteica neskaitāmus, atzinīgus pateicības vārdus, bērnu sejiņās bija vērojams neviltots prieks un arī interese par to, "kas rakstīts lielajā, krāsainajā grāmatā?". Lielākajai daļai no svētītajiem bērniņiem šī bija pirmā Bībelīte. Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!”

Sarmīte Horste, Kristus mīlestībā, ar cieņu, evaņģēliskās vasarsvētku draudzes “Cerība” Rīgā svētdienas skolas vadītāja un skolotāja