in English   

VASARAS ATLAIDES 2021

2.6.2021

VASARAS ATLAIDES 2021

 

Gaidīsim jūs mūsu biroja grāmatu galdā Tomsona ielā 2-15, ieeja no

Nītaures ielas, darba dienas 9.00-16.00! Tālr. 67412141. Grāmatas

iespējams pasūtīt arī mūsu e-veikalā un saņemt tās pa pastu, vai

pakomātos visā Latvijā!

https://shop.bibelesbiedriba.lv/

 

“Zāle nokalst, un viņas ziedi nobirst,

bet Dieva vārds paliek mūžīgi.”

(1Pēt 1:24)

 

Jūnijā


Bībele JT, brūna, no 20,00 EUR uz 15,00 EUR


Jēzus piedzimšanas stāsts, kastīte, no 12,50 EUR uz 10,00 EUR

 

 

Jūlijā


Bībele JT, DC, gaiši zila, no 30,00 EUR uz 25,00 EUR


Noasa šķirsts kastīte, no 12,50 EUR uz 10,00 EUR

 

 

Augustā


Bībele RT, melna ar zelta malu, no 25,00 EUR uz 20,00 EUR


Kristību Bībele bērniem,  no 5,50 EUR uz 4,00 EUR.

 


Novatorisks Jaunās Derības tulkojums viedtālruņu lietotājiem Somijā

20.5.2021

Somijas Bībeles biedrība laidusi klajā pilnīgi jaunu un pilnīgi atšķirīgu Jaunās Derības tulkojumu (JD2020) no grieķu valodas, kas radīts speciāli viedtālruņu lietotājiem. Tulkojums tika pabeigts 2020. gada oktobrī pēc divarpus gadu darba. Tas domāts visu vecumu cilvēkiem, kuri vēlas lasīt vai klausīties Jauno Derību savos telefonos. Jaunajā tulkojumā izmantota 21. gadsimta 20. gadu somu valoda, ko lieto 15-25 gadus veci jaunieši, kuri pilnībā dzīvo digitālajā pasaulē. Jaunais tulkojums Somijā uzņemts ļoti atzinīgi un izraisījis ļoti plašu sabiedrības un mediju interesi.

“JD2020 pārstāv pilnīgi jaunu virzienu Bībeles tulkošanā”, saka Apvienotās Bībeles biedrības tulkošanas konsultants, mācītājs un teoloģijas zinātņu doktors Sepo Sipile (Seppo Sipilä). “Tikai pavisam nesen esam sākuši apzināties, ko nozīmē digitālā revolūcija Bībeles izdošanā no tās lietotāju skata punkta. Ar šo tulkojumu esam sasnieguši ievērojumu pagrieziena punktu šajā ceļojumā pretī Bībeles tulkojumu kvalitātes uzlabošanā.”

“Līdz šim Bībeles tulkojumi vispirms tikuši izdoti kā iespiestas grāmatas, un tad tie vienkārši digitalizēti izplatīšanai internetā,” piebilst Somijas Bībeles biedrības komunikācijas un līdzekļu piesaistes direktors Terhi Huovari (Terhi Huovari), kurš ir arī JD2020 projekta koordinators. “JD2020 pieeja ir atšķirīga: digitālā realitāte, teksta lietotāju apkārtējā vide un pieredze bija pats galvenais šajā tulkojumā jau no paša sākuma. JD2020 lieto 2020. gada somu valodu – valodu, kādā runā cilvēki, kuri pilnībā dzīvo digitālajā pasaulē.”

Ja jūs domājiet, ka somus neinteresē Bībele, jūs maldāties

Jau sākot no 2020. gada vidus, JD2020 projekts tika ļoti plaši atspoguļots nacionālajos medijos, ieskaitot TV un radio ziņas, laikrakstus, žurnālus un sociālos medijus. Eksperti, kuri strādāja pie jaunā tulkojuma, bija ļoti pieprasīti gan draudzēs, gan citos pasākumos, kā arī vebināros. “Ja jūs domājiet, ka somus neinteresē Bībele, jūs maldāties,” raksta kāds laikraksts, atsaucoties uz sociālo mediju diskusiju plūdiem.

“Tas, kā tika tika uzņemta JD2020, rāda, ka Bībele joprojām sabiedrībā ir būtiska,” saka Marku Kotila (Markku Kotila), Somijas Bībeles biedrības ģenerālsekretārs.

Divu nedēļu laikā pēc darbības uzsākšanas Bībeles biedrības vietnē (http://www.raamattu.fi. ) jaunajais tulkojums bija aplūkots 100 000 reižu. Trīs mēnešus vēlāk šis skaits trīskāršojās.

Bez reliģiskā žargona

“Cilvēkiem ir tiesības zināt, ko oriģinālais teksts patiešām saka. Lielākā daļa Jaunās Derības sarakstīta vienkāršā valodā. Ir tikai dažas vietas, kur tiek lietota īpaša arhaiska valoda. Jēzus nelietoja reliģisku žargonu,” skaidro Marku Kotila.

Tāpēc JD2020 lietota valoda, kas ir gan ikdienišķa, gan dabiska, kā arī bagāta un niansēta. Vienlaicīgi oriģinālvalodas izjūta tiek nodota lasītājam gan pēc iespējas pareizāk un precīzāk, gan, samazinot īpašu reliģisku terminu vai vecu vārdu lietošanu, kas vairs netiek izmantoti ikdienas saziņā.

“Mūsu mērķis bija tulkojums, ko varētu lasīt bez konsultēšanās ar vārdnīcu vai Google, vai bez palīdzības meklēšanas pie teologiem,” saka Terhi Huovari. “Vecais tulkojums bija kā vecs televizors – jūs, protams, varat to skatīties, bet attēls ir melnbalts un izplūdis. Jaunais tulkojums ir augstas izšķirtspējas televizors - jūs varat skaidri, detalizēti redzēt to, kas notiek, visu laiku. Mēs daudz labāk saprotam, ko Jēzus un Pāvils gribējuši pateikt.

Jaunais tulkojums arī vairāk izgaismo Jēzus līdzības. Tagad Viņam pašam ir skaidrāka balss, jo tulkojumam nav pievienots nekas tāds, kā tur nav. Daudziem cilvēkiem var būt pārsteigums, ka Bībeles oriģināltekstā nav nekā svēta vai stīva.”

Tulkojums lasīšanai, runāšanai vai dzirdēšanai Pati svarīgākā lieta jaunajā tulkojumā bija teksta plūdums, neatkarīgi no tā, vai to lasa, runā vai klausās. Šis kritērijs ietekmējis arī vārdu izvēli tulkojumā. Arī JD2020 audiogrāmata ir tikusi uzņemta ļoti labi. Aktrise Krista Kosonena (Krista Kosonen), kuras balss dzirdama audiogrāmatā, stāsta, ka viņa ļoti priecājas, ka tikusi iesaistīta jaunā tulkojuma ierakstā. "Tas bija brīnišķīgi. Tas bija tāds nomierinošs darbs. Ja neskaita metaforas, visi stāsti ir patiesi un skaisti, un atver sirdi. ” Mērķauditorijas valodas prasmes veido tulkojumu Pirms tulkošanas darba uzsākšanas Somijas Bībeles biedrība ļoti daudz laika veltīja, veicot vides pētījumus un formulējot jaunus tulkošanas principus. Jaunā pieeja, izstrādāta saistībā ar izmēģinājuma projektu DigiMarkus, - pirmo reizi Bībeles tulkojumā izmanto uz lietotāju vērstu tulkošanas modeli, vienlaikus arī risinot jautājumu, kā šo seno tekstu mūsdienu somu valodā tulkot viedtālruņu lietotājiem. Tulkojumā izmantota valoda, ko lieto jauni cilvēki vecumā starp 15 un 25 gadiem. Pamatojoties uz dažādiem pētījumiem, tika radīta izdomāta persona. Viņa tika nosaukta par Elīzu, un tika pieņemts, ka viņai ir apmēram 25 gadi. Tulkojuma procesā galvenais jautājums bija: “Ko par to domātu Elīza?” Tomēr JD2020 mērķauditorija nav ierobežota tikai ar tiem, kam divdesmit. Tā paredzēta visu vecumu cilvēkiem, kuri vēlas piekļūt Bībelei savā viedtālrunī. “Brīnišķīga, skaidra somu valoda, bez jebkāda vecuma stīvuma. Prieks lasīt!” komentē Eila (68 gadi) – viena no daudzajiem lasītājiem, kura atsūtījusi savu atsauksmi. 3000 testētāju

Lai valoda lietotājiem būtu saprotama un dabiska, tika rūpīgi apsvērts, kā vislabāk formatēt tekstu lietošanai viedtālruņa ekrānā, īpaši pārlūkojot tekstu un pārvietojoties lietotāja interfeisā. Lai panāktu oriģinālvalodai uzticīgu tulkojumu, kas pie tam saskanētu ar mūsdienu cilvēku valodas izpratni, ar potenciālajiem lasītājiem regulāri notika dialogs.

Tulkojuma melnraksti dažādās izstrādātības pakāpēs tika parādīti, tā saucamo, vienkāršo lasītāju grupām, un tika saņemtas gandrīz 3000 atbildes. Viņi pārstāvēja cilvēkus no visām dzīves jomām: studentus, militārpersonas, nodarbinātos un bezdarbniekus, pensionārus, visu vecumu vīriešus un sievietes no visas Somijas, regulāros Bībeles lasītājus un cilvēkus, kuri nav pazīstami ar Bībeli. Viņu atsauksmes tika ņemtas vērā teksta pēdējā rediģēšanā.


Aptauja par Bībeles lasīšanas paradumiem COVID pandēmijas laikā

Lasi, lai dzīvotu! | 14.4.2021

 

Šopavasar starp mūsu sociālā tīkla sekotājiem veicām nelielu aptauju par viņu Bībeles lasīšanas paradumiem Covid pandēmijas laikā. Aptaujā piedalījās 14 respondenti – 57 % sievietes, 43 % vīrieši. Lielākā daļa (36 %) respondentu vecumā no 31 līdz 45 gadiem. Ar 21 % seko divas vecuma grupas - 21-30 gadiem un 46-60 gadiem.

36 % no respondentiem atzīst, ka šajā laikā viņu Bībeles lasīšanas paradumi nav mainījušies. Tomēr 27 % respondenti arī atzīst, ka viņi Bībeli lasa biežāk. 7 % - ir vēlēšanās palasīt to biežāk, bet pagaidām viņi to nedara.

Iepriecina, ka 7 % respondentu pandēmijas laikā atvēruši Bībeli pirmo reizi dzīvē, un ka 7 % no viņiem savu ieradumu lasīt Bībeli katru dienu nav mainījuši arī šobrīd. Tāpat prieks, ka 14 % respondentu uzskata, ka Bībeles nozīmību šobrīd saprot daudz vairāk, un 14 % - tikai tagad sapratuši tās vērtību. Tas apliecina jau sen zināmo, ka bieži tieši krīzes un mūsu vājuma brīži, ved mūs tuvāk Dievam.

Tāpat aptaujā vēlējāmies uzzināt, kā Bībeles lasīšana ietekmē cilvēku emocionālo un garīgo labsajūtu, par kuru šīs krīzes laikā noraizējušies psihologi. 71 % respondentu atzīst, ka, lasot Bībeli, viņu garīgā labsajūta uzlabojas, 38 % jūt, ka mazinās viņu vientulības sajūta, 36 % uzlabojusies pārliecība par nākotni.

Paldies visiem respondentiem, kuri padalījušies ar Bībeles vietu, kas viņus īpaši uzrunājusi šajā laikā! 91. psalms, visa psalmu grāmata, līdzība par žēlsirdīgo samarieti, apustuļa Pāvila vārdi 2. vēstulē korintiešiem: “..burts nokauj, bet Gars dara dzīvu”, Jesajas grāmatas 55. nodaļa par žēlastību, Jēzus vārdi no Lūkas evaņģēlija: “.. palieciet nomodā visu laiku, Dievu lūgdami, lai jūs spētu izglābties no visām šīm briesmām, kurām ir jānāk, un lai jūs varētu stāties Cilvēka Dēla priekšā." (Lk 21:36) utt. Viens (-a) no respondentiem raksta, ka pandēmija ir atgādinājums par pazemību un citē 2. vēstuli korintiešiem: “vienmēr, kad esmu nespēkā, es esmu stiprs”. Novēlam visiem sajust to spēku un drošību, ko dod Dieva tuvums, kad zūd tik ierastie cilvēciskās drošības modeļi.

Liels paldies visiem, kuri piedalījās aptaujā!

1. Vai un kā mainījušies jūsu Bībeles lasīšanas paradumi COVID pandēmijas laikā?

2. Vai mainījusies jūsu attieksme pret Bībeli?

3. Vai Bībele ir ietekmējusi jūsu garīgo labsajūtu COVID pandēmijas laikā?

4. Vai Bībele ir ietekmējusi jūsu vientulības sajūtu?

5. Vai Bībele ir ietekmējusi jūsu pārliecību par nākotni?

6. Vai COVID pandēmijas laikā esat iegādājies Bībeli?

7. Lūdzu, norādiet savu vecuma grupu!

8. Lūdzu, norādiet savu dzimumu!

 

 

 

 


Dieva Vārds Pierīgas novadu draudzēm

8.3.2021

Visu janvāri un februāri esam dāvinājuši Bībeles, Jaunās Derības un bērnu Bībeles dažādām draudžu kalpošanām Pierīgas novadu draudzēs – 24 dažādu konfesiju draudzes saņēmušas 684 grāmatas. Līdz ar to noslēgusies mūsu gada lielākā akcija “Mana Adventa dāvana”.

Jau ceturto gadu Bībeles biedrība īsteno projektu “Dieva Vārds – Latvijas novadiem”. Šo gadu laikā esam aptvēruši jau lielāko daļu no Latvijas novadiem, iepazinuši ļoti daudzas visdažādākās draudžu kalpošanas. Draudžu cilvēki nesavtīgi palīdz savas apkārtnes cilvēkiem, līdz ar to veicinot bieži mūsu trūcīgāko sabiedrības locekļu integrāciju un mazinot viņu izolētību. Draudzes bieži sadarbojas ar sava novada vai pagasta sociālo dienestu un mājās apmeklē trūcīgas vai sociāli nelabvēlīgas ģimenes ar bērniem. Tradicionāla ir draudžu kalpošana vietējos sociālās aprūpes centros, apciemojot vecos ļaudis, kā arī zupas virtuves, kalpošana slimnīcās, bērnu namos un cietumos, Alfa kurss vietējiem cilvēkiem, kalpošana pusaudžiem un bērniem. Draudžu mācītāji atzīst, ka grāmatas ļoti palīdz šajā darbā. Lūk, ko stāsta Inčukalna baptistu draudzes sludinātāja Ilona Jēgermane: “Uz dievkalpojumiem nāk ļoti daudzi no sociāli zemākiem slāņiem. Brauc no visurienes. Es viņus visus pieņemu. Kad jautāju, kāpēc viņi nāk? Viņi atbild, ka viņi šeit “ieguvuši mieru.” Tieši viņiem arī gribu dāvināt Bībeles.” Līdzīgus stāstus dzirdam no daudziem mācītājiem – viņi visi vēlas cilvēkiem dāvināt Bībeli, sakot, ka Bībele – tā ir svētība dzīvei.

Akcijas ietvaros 600 EUR lielu ziedojumu pārskaitījām arī valsts sociālās aprūpes centram “Veģi” (Abavas pag.). Par šiem līdzekļiem klientu vajadzībām tiks uzbūvēta vasaras nojume pansionāta dārzā. Tradīciju ziedot līdzekļus kādai no ārpusģimenes aprūpes iestādei aizsākām grūtajos 90. gados, lai atbalstītu ne tikai sabiedrības garīgās, bet arī fiziskās vajadzības. To turpinām joprojām. Šobrīd jau četrus gadus atbalstam VSAC “Veģi” - esam palīdzējuši sarūpēt mākslas plenēru, iegādāties elektroniskās klavieres un iegādāties materiālus zīmēšanai, darbam ar mālu un rokdarbiem. VSAC “Veģi” dzīvo 150 klienti ar garīgās attīstības traucējumiem.

Sakām milzīgu paldies mūsu ziedotājiem – akciju atbalstīja 891 ziedotājs, kopā saziedojot 16 363,46 EUR. “Bauslības piepildījums ir mīlestība.” Rm 13:10

Juris Morics, Baldones luteriski evaņgēliskās draudzes mācītājs

Priesteris Rihards Rasnacis - kalpo Siguldas, Mālpils, Inčukalna Romas katoļu draudzēs

Jānis Kopštāls, Ādažu evanģēliski luteriskās draudzes mācītājs

 


Ziemassvētku atlaides 2020

24.11.2020

ZIEMASSVĒTKU ATLAIDES 2020

 

Laikā no 23. novembra līdz 31. decembrim

vairākām grāmatām piedāvājam atlaides.

Ienāciet mūsu biroja grāmatu veikalā vai pasūtiet internetā: https://shop.bibelesbiedriba.lv/

Adrese: Tomsona 2-16 (ieeja no Nītaures ielas), 9.00-16.00, tālr. 67412141.

 

Bībele JT, DC, gaiši zila (ISBN 9789984834887) no 30,00 EUR uz 25,00 EUR

Bībele JT, brūna (ISBN 9789984834955) no 20,00 EUR uz 16,00 EUR

Bībele RT, melna (ISBN 9789984564869) no 25,00 EUR uz 20,00 EUR

Bībele bērnu, zila (ISBN 9789984834603) no 8,00 EUR uz 6,50 EUR

Jēzus piedzimšanas stāsts (ISBN 9789984834894) no 13,00 EUR uz 12,00 EUR

Noasa šķirsts (ISBN 9789984834900) no 13,00 EUR uz 12,00 EUR

Mana mazā stāstu kastīte komplekts (Jēzus piedzimšanas stāsts+Noasa šķirsts)

(ISBN 9789984835556) no 25,00 EUR uz 20,00 EUR.

 

 

 

 


LBB biedru kopsapulce 2020

26.10.2020

14. oktobrī notika ikgadējā Latvijas Bībeles biedrības biedru kopsapulce. Kā ierasts telpas sapulces noturēšanai meklējām pie kādas no konfesijām, kuru pārstāvjus apvieno LBB Valde. Šoreiz ciemojāmies Latvijas Metodistu baznīcas Rīgas 1. draudzes dievnamā. Arī īsu svētbrīdi pirms kopsapulces noturēja šīs draudzes mācītāja Anna Dobele. Liels paldies!

Kopsapulcē kā parasti izskanēja LBB darbinieku un LBB revīzijas komisijas atskaites ziņojumi. Kopsapulces dalībnieki noskatījās arī nelielu video par Bībeles biedrības misiju “Bībele mums līdzās”, kas izveidots 2020. gada pavasarī un paredzēts demonstrēšanai draudzēs.

Kopsapulces noslēgumā notika LBB Valdes vēlēšanas, un, kā parasti, - sadraudzība pie tējas un kafijas.

Jaunā Bībeles biedrības Valde nepilnā sastāvā (no kreisās): Zintars Jansons, Jānis Sadovskis, Ieva Puriņa, Ojārs Incenbergs, Imants Ģipslis, Pēteris Cielavs.

Bībeles biedrības Valdes priekšsēdētājs Ojārs Incenbergs


Dāvinām Bībeles biedrības “Tuvu” jauniešu vakariem

29.9.2020

Lieliska sadarbība šogad mums izveidojās ar kristīgo labdarības biedrību “Tuvu”, kas palīdz grūtībās nonākušām Latvijas ģimenēm, bērniem un vientuļiem cilvēkiem. Sadarbībā ar atbalstītājiem no Latvijas un ārvalstīm, ieguldot arī biedrības labdarības veikalu peļņu, biedrības darbinieki un brīvprātīgie realizē dažādus labdarības projektus. Viens no tiem – Brankas ciema (Ozolnieku novads) jauniešu vakari, kas notiek divas reizes mēnesī un pulcē 80-100 jauniešus no tuvākas un tālākas apkārtnes.

Tieši viņiem dāvināt Bībeles mums pavasarī lūdza biedrības Valdes locekle Zane Rautmane. Nolēmām palīdzēt, un vasarā lūdzām palīdzību mūsu ziedotājiem. Tagad varam teikt lielu paldies 142 ziedotājiem, kuri palīdzēja mums sarūpēt 225 grāmatas biedrībai “Tuvu”, - gan jauniešu vakariem, gan mazo “Princešu skolai”, gan citiem biedrības labdarības projektiem. Īpašs paldies Jānim Zadiņam no zemnieku saimniecības “Jaunsniķeri” Dundagā!

Bija liels prieks piedalīties 26. septembra jauniešu vakarā, kurā azartiskums, atraktivitāte un spēles prieks bija apvienots ar nopietnu saturu. Šajā reizē par emocionālo inteliģenci jauniešiem stāstīja Ulvis Kravalis no Latvijas Kristīgo studentu brālības. Daļai jauniešu šajā vakarā jau tika uzdāvinātas Bībeles, kas tika uzņemtas ar sajūsmu. Šeit jauniešiem Bībeli noteikti palīdzēs arī avērt un lasīt, jo kristīgo vēsti viņi saņem ne tikai dzirdot skaistus vai nopietnus vārdus, bet redzot biedrības “Tuvu” darbinieku un brīvprātīgo attieksmi pret pasauli un apkārtējiem cilvēkiem.

Arī mums ir prieks sadarboties ar cilvēkiem, kuri nesavtīgi rūpējas par savas kopienas ļaudīm un dara to ne tikai kā pienākumu, bet gan radoši - ar iedvesmu un izdomu un spēj aizraut arī citus. Ceram sadarboties arī turpmāk.

Biedrības "Tuvu" jauniešu vakars Brankas ciemā 26. septembrī - jaunieši ar uzdāvinātājām Bībelēm.

Biedrības TUVU Valdes locekle Zane Rautmane un jauniešu vakaru vadītājs Valters Siksna.

 


Ciemos sociālajā aprūpes centrā “Veģi”

22.9.2020

24. septembrī viesojāmies Valsts sociālajā aprūpes centrā “Veģi”, ar kuru Bībeles biedrība sadarbojas jau trīs gadus. Daļa no labdarības akcijas “Mana Adventa dāvana” ienākumiem tiek nodota centra iemītnieku dzīves apstākļu uzlabošanai. Centrs ir mājas 150 cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem. Ar ziedotāju atbalstu esam palīdzējuši iegādāties materiālus zīmēšanas un rokdarbu nodarbībām un organizēt mākslas plenēru. Šoruden ar mūsu atbalstu iegādātas elektroniskās klavieres. Tas ir liels notikums visiem – gan iemītniekiem, kuri katru dienu ierodas uz mūzikas stundām, gan jo īpaši mūzikas skolotājai Dainai Felzenbergai. “Esam sajūsmā par klavierēm”, saka Daina. “Tām ir vienreizējas iespējas un dažādas funkcijas. Šobrīd mācāmies tās lietot, izzinām iespējas, dziedam, dejojam. Brīnišķīgi, ka ir cilvēki, kuri ziedo kaut kam tādam!”

Tradīcija, ka Bībeles biedrība ne tikai dāvina Bībeles, bet finansiāli atbalsta kādu sociālās aprūpes iestādi, aizsākās jau tālajos 90. gados, kad ekonomiskā situācija Latvijā bija ļoti smaga. Lai gan stāvoklis uzlabojies, tomēr Bībeles biedrība ar šo atbalstu joprojām turpina būt sociāli aktīva un turpina pievērst sabiedrības uzmanību “pašiem mazākajiem” - mūsu sabiedrības marginalizētajām iedzīvotāju grupām. “Ko jūs esat darījuši vienam no šiem Maniem vismazākajiem brāļiem, to jūs esat Man darījuši.” (Mt 25:40)

Latvijas Bībeles biedrības projektu koordinatore Antra Puriņa noskatījās iemītnieku sagatavoto koncertu un sirsnīgi pateicās visiem dalībniekiem par aizrautību, milzīgo atdevi un prieku, ar kādu viņi piedalās it visā! Liels paldies dziedātājai Guntai Bulkai, azartīgajiem dejotājiem un mūzikas skolotājai Dainai Felzenbergai! Paldies centra direktorei Irēnai Kauliņai par sadarbību un vēlmi uzlabot iemītnieku dzīvi vietā, kas daudziem ir viņu vienīgās mājas! Paldies mūsu ziedotājiem!

Liels paldies visiem koncerta dalībniekiem un mūzikas skolotājai Dainai Felzenbergai (vidū)!

Dziedātaja Gunta Bulka un mūzikas skolotāja Daina Felzenberga.

Aizrautīgie “Veģu” dejotāji.


Jauns Bībeles izdevums

11.9.2020

Latvijas Bībeles biedrība laidusi klajā jaunu, klasisku Bībeles izdevumu - Bībeli lielā formātā ar zelta maliņu, 1965. gada revidētais teksts, vienlaidus teksta salikums. Skaisti noformēta priekšlapa ar īpaši paredzētu vietu ierakstam gadījumā, ja Bībeli tiek kādam dāvināta. Izmērs 24,5 x 16,5 x 3 cm. Cena 25 EUR. To var iegādāties gan internetā, gan ienākot Bībeles biedrības biroja grāmatu veikalā Tomsona ielā 2-16 (ieeja no Nītaures ielas), katru darba dienu no 9:00-16:00. Tālr. 67412141. Gaidīsim jūs!

https://shop.bibelesbiedriba.lv/product/bibele-rt-liela-melna/


Grāmatas īpašajiem bērniem

4.8.2020

3. augustā ciemojāmies Mērsragā kristiešu draudzes “Pilsēta” mācītāja Uģa Pallo un viņa draudzes locekļu organizētajā vasaras nometnē īpašajiem bērniem. Draudze “Pilsēta” šādu nometni organizē katru gadu. Šogad Mērsragā augustā notiek divas šādas nometnes – katrā no tām 8 bērni. Nometne ir brīnišķīgs atelpas brīdis ne tikai bērniem, bet jo īpaši viņu vecākiem. Mums ir liels prieks atbalstīt mācītāja Uģa Pallo un viņa komandas darbu. Dāvinājām viņiem lielu grāmatu kasti – gan bērniem, viņu vecākiem un bērnu “eņģeļiem” - bērnu auklītēm. Ceram, ka tā varētu kļūt par tradīciju – dāvināt grāmatas šiem bērniem gan vasarā, gan Ziemassvētkos, jo draudze “Pilsēta” atceras šos bērnus arī Ziemassvētkos. Ceram, ka mūsu nelielais dāvinājums ne tikai iepriecina bērnus un viņu vecākus, bet arī kaut nedaudz pievērš uzmanību bērniem, kuri atrodas mūsu sabiedrības nomalē, palīdzot mainīt attieksmi pret viņiem.

Milzīgs paldies mūsu labajiem ziedotājiem, kuri šogad ziedo mums tik dāsni, ka varējām iepriecināt šos bērnus! Paldies Uģim un viņa palīgiem par darbu! Brauksim nākamgad atkal!

“Eņģelis” Sindija, mazais Ernests, mācītājs Uģis Pallo un LBB ģenerālsekretārs Valdis Tēraudkalns.

“Eņģelis” Renāte un mazā Sofija.

“Eņģelis” Zane un Katrīna.

Kristiešu draudzes “Pilsēta” vasaras nometne īpašajiem bērniem un viņu vecākiem – Mērsrags 03.08.20.